Vítám Vás na webových stránkách určených Všem majitelům psů a jejich čtyřnohým kamarádům :)

Zaměřuji se svou činností především o výcvik psů a v neposlední řadě o výcvik NESLYŠÍCÍCH psů, kterých bohužel neustále přibývá, samozřejmostí je i výcvik psů a pomoc jejich majitelům, kteří mají svého prvního pejska, nechtějí se sním účastnit závodů, nemají ho na práci, ale chtějí mít poslušného a socializovaného psa, se kterým chtějí mít skvělé soužití. 
Také pomáhám ,,problémovým psům'' k návratu do běžného života jak ke spokojenosti psa tak i jeho pána.
 
Uvitám zde i plemena označována laiky jako ,,bojová plemena'' , která jsou málokde vítáná na cvičištích, např.: Kavkazský ovčák, pittbulteriér, bullteriér, argentinská doga aj.
 
Pořizujete si své první štěňátko nebo o tom zatím jen přemýšlíte? Rádi Vám pomůžeme ve výběru.
Než si štěně pořídíte měli by jste si nejdříve položit otázku...proč nebo na co si psa chceme pořídit?
Potom vybrat vhodné plemeno, záleží zde na mnoha faktorech, jako jsou: jestli bede pes v kotci nebo doma, chci s ním cvičit, mít ho jen jako kamaráda a společníka, nebo na hlídání majetku.
Pořizování pejska jen podle obrázku v novinách nebo na internetu, nic nepoznáte a tím pádem kupujete ,,zajíce v pytli''. Rádi poradíme, keteré plemeno a povaha bude pro Vás to nejlepší, než se potom zklamat a nedej bože potom nechat ,,vykrvácet peněženku'' u veterináře (nemoci kyčelních kloubů, alergie, nemoci srdce aj.). Dále je tu povaha psa, ušetříte si též starosti s povahou pejska, ketrý může být bojácný, neochota k práci, žádná vytrvalost a v neposlední řadě i žádná rada či pomoc od chovatele nebo ještě hůře vůbec žádná komunikace mezi majitelem a chovatelem.
 
Cvičím se psy jak na pamlsky, balónky tak i na klikr ;)
 
Nabízím také konzultace ohledně výcviku, obran, výcviku neslyšících psů, krmiva jak granulového tak i BARFu,  doporučení skvělých veterinářů atd.
 
Průměrná doba výcviku vždy záleží na psovi. Každý pes je jiný a tím se také řídím.
 
Někdo nemá nebo ani nechce psa pouze jako kamaráda do nepohody, ale nechce se zklamat koupí malého štěněte, ketré v dospělosti vůbec nemusí vypadat tak jak si majitel představoval, nebude mít vhodnou povahu, kterou si představoval, pak z toho může vzniknout ,,problém'', který se často řeší bohužel umístěním psa do útulku nebo prodejem jinému majiteli a v nejhorším případě vyhazov psa na ulici. Doporučím vhodné plemeno jak pro práci, ochrana majetku, do rodiny s dětmi.
 
Zaměřuji se především na individuální výcvik hlavně u štěňat kdy je neruší jiní pejsci, ale samozřejmě jsou dobré i skupinové výcviky kdy se jedná zase o socializaci, vždy je potřeba se domluvit předem, co a jak komu vyhovuje.
 
A věřte, většinou si majitel psa myslí, že má nezvládnutelného psa, který je zlý, agresivní a nevychovaný, ale většinou je chyba právě v majiteli, který si to sám ani neuvědomuje, proto rádi i jen poradím bezmocným majitelům, kteří si už s výchovou psa nevědí rady. Vše a každý problém se dá vyřešit po dobrém, jen u každého psa to trvá odlišnou dobu...
 
Pes není stroj, je to živý tvor, který potřebuje přímý přístup a vysvětlení po psím nikoliv po lidském....
 
Po domluvě je mě možné navštívit 7 dní v týdnu, budu Vám plně k dispozici
 
 
 
 

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.